کدام گروه از زنان بیشتر در روابط طرد می شوند؟

در جلسات مشاوره،گروهی از خانم ها به طور مکرر به دلیل شکست های پی در پی در روابط عاطفی مراجعه می کنند. این گروه در محیط خانواده، در روابط صمیمانه، روابط پیش از ازدواج یا در رابطه با همسر پس از ازدواج به طور مکرر رفتارهایی نشان می دهند که موجب سردی و فاصله گیری فرد محبوب می شوند:

 

زنان توجه طلب افراطی:

این گروه دوست دارند به طوز مداوم مورد توجه، محبت و ستایش قرار بگیرند. کوچکترین سکوت، خلوت گزینی فرد محبوب را دال بر بی مهری می پندارند و واکنش های تند همچون پرخاشگری، گریه، قهر و… نشان می دهتد. این گروه در ظاهر خود را گرم نشان می دهند اما آن طور که می نمایانند نیستند.

زنان مهرورز حمایت گر: 

این گروه فرد محبوب را با کودکان خود اشتباه می گیرند. با مراقبت ها و حمایت ها و توجه های بی اندازه احساس ناتوانی وضعف و کنترل شدن در فرد مقابل ایجاد می کنند .

 

زنان چسبنده:

این گروه لحظه ای فرد محبوب را تنها نمی گذارند. فردیت برای آن ها معنایی ندارد. همه ی فعالیت ها باید به طور مشترک انجام  گیرد.

زنان شکاک:

 این گروه به طور دائم در جست و جوی نشانه ای از خیانت فرد محبوب هستند، او را تعقیب می کنند، همراهش را چک می کنند و بسیار گوش به زنگ فرد محبوب هستند.

زنان مردنما:

 این گروه ظرافت های زنانه ندارند، قدرت نمایی می کنند ، آمرانه صحبت می کنند ،  خود را فردی کاملا مستقل و بی نیاز از فرد محبوب نشان می دهند چنان که طرف مقابل احساس می کند بود و نبودش اهمیتی ندارد .

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

5 دیدگاه در “کدام گروه از زنان بیشتر در روابط طرد می شوند؟”

  1. سارا گفت:

    با سلام . دوستان برای جلسه ی مشاوره هزینه به چه صورت می باشد؟؟

  2. امیر رضایی گفت:

    مرسی خانم دکتر از وقتی پیشتون اومدم و بهم راهکار دادید رابطم با نامزدم خیلی بهتر شده

  3. زهرا گفت:

    سلام من حس میکنم همسرم ازم دور شده نمیدونم به خاطر مشکلات رفتاری منه یا داره بهم خیانت میکنه از وقتی توی مقاله خیانت فیلیا علت های خیانت و نشونه هاش رو خوندم خیلی بدتر شدم نمیدونم چیکار کنم خواهش میکنم کمکم کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وقت ویزیت

برای تعیین زمان مشاوره به بخش تعیین وقت قبلی در منوی اصلی مراجعه فرمایید.

نظرات